Terminy realizacji | drukujtaniej.pl

Terminy realizacji

Termin realizacji jest zawsze podany na stronie produktu razem z jego ceną. Jest on podany w pełnych dniach roboczych liczonych od dnia następnego po złożeniu zamówienia i nie obejmuje czasu potrzebnego na dostarczenie produktów np. kurierem. Przykładowo, jeśli termin wynosi 2 dni, to składając zamówienie w poniedziałek można odebrać wydrukowaną pracę we środę na koniec dnia, lub zostanie ona wysłana we środę na koniec dnia.

Ekspresowy termin realizacji jest dostępny dla wybranych produktów. Jest również podany w pełnych dniach roboczych i jest liczony od następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.
Dla wybranych produktów jest dostępny ekspresowy termin realizacji z wysyłką tego samego dnia. Obowiązuje on tylko i wyłącznie jeśli zlecenie zostało prawidłowo złożone:
- przed godziną 11;
- z załączonymi plikami poprawnie przygotowanymi do druku.
W przypadku niespełnienia jednego z powyższych warunków termin wysyłki tego samego dnia nie będzie dotrzymany.

Termin realizacji jest zawsze liczony od momentu dostarczenia prawidłowo przygotowanych plików oraz, w przypadku płatności z góry, otrzymania potwierdzenia dokonania płatności lub zaksięgowania wpłaty. W przypadku płatności z wykorzystaniem dotPay dokonanie płatności jest potwierdzane automatycznie.