O nas

Nas kręci druk, Ciebie pewnie coś innego…

Jesteśmy zespołem specjalistów od druku cyfrowego, którzy od lat wyciskają z niego to, co najlepsze dla Ciebie - naszego Klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu doradzimy Ci jak najlepiej wykorzystać druk do Twoich potrzeb.

Lubimy nowe technologie i dzięki inwestycjom sprzętowym regularnie rozszerzamy nasze możliwości podnosząc równocześnie jakość oraz wydajność pracy. Dzięki takiemu podejściu bardzo dobrze wydrukujemy Twoje zlecenie oraz wykończymy je w naszej introligatorni.

Inwestujemy również w system informatyczny, który pozwala nam maksymalnie kontrolować proces realizacji zleceń oraz zapewnić jego powtarzalność. Dzięki temu Twoje zlecenie jest zawsze realizowane na czas, a Ty od razu wiesz, że jest gotowe.

Jesteśmy też trochę staroświeccy - lubimy rzeczy fizyczne, które są piękne i które można dotknąć. Cenimy introligatorskie rzemiosło, dzięki któremu tworzymy piękne i trwałe prace. W końcu jesteśmy specjalistami od niskich nakładów.

Znamy się na naszej pracy i jesteśmy z niej dumni. Błędy się zdarzają, ale Ty nie musisz o tym wiedzieć :) Dbamy, aby każda oddana praca była bezbłędna i dlatego ciągle się uczymy - to proste!

 

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.
ul. M. Skłodowskiej-Curie 41A/8, 87-100 Toruń
KRS 0000131378, Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydz, Gosp. KRS
NIP 879-017-96-11, wysokość wpłaconego kapitału 110.000 zł

 

Jesteśmy członkiem toruńskiej Izby Przemysłowo Handlowej