O nas

Jesteście niezawodni, słyszymy to często od naszych Klientów i na taką opinię pracujemy codziennie. Z satysfakcją stwierdzamy, że nasze kilkunastoletnie doświadczenie oraz zgrany od lat zespół bardzo nam to ułatwia. Ciężko nas zaskoczyć - przez lata drukowaliśmy prawie wszystko, od dużych tablic reklamowych po małe naklejki, od ulotek po segregatory, od instrukcji obsługi po książki w twardej oprawie.

Jesteśmy niezawodni także dlatego, że z naszym wydrukiem potrafimy zrobić prawie wszystko: wyciąć i skleić kartonik, sperforować bilet i zabezpieczyć go hologramem, wytłoczyć logo, wtłoczyć pasek złotej folii, nakleić na pcv’kę, okleić tekturę…. Pomagamy naszym Klientom realizować ich pomysły w najlepszy możliwy sposób, a lata zbierania doświadczenia w obróbce druków w introligatorni nam to ułatwiają.

Jesteśmy niezawodni, bo potrafimy doradzić i znaleźć rozwiązanie odpowiadające na Twoje potrzeby. Całą naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte przez 14 lat codziennych druków i wielu wynikłych niespodzianek wykorzystamy dla Ciebie, aby drukowanie było tak proste jak zakup w sklepie internetowym.

Nie wierz nam na słowo, przekonaj się sam!

 

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.
ul. M. Skłodowskiej-Curie 41, 87-100 Toruń
KRS 0000131378, Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydz, Gosp. KRS
NIP 879-017-96-11, wysokość wpłaconego kapitału 110.000 zł