Niezawodna drukarnia internetowa | drukujtaniej.pl

O nas

Jesteśmy drukarnią cyfrową z Torunia. W roku 1999 kupiliśmy pierwszą cyfrową maszynę Xeroxa i rozpoczęliśmy naszą przygodę z drukiem cyfrowym. Wtedy hasło drukarnia cyfrowa wzbudzało uśmieszek politowania wśród drukarzy i nie tylko. Nie zrażaliśmy się i krok po kroku szliśmy do przodu. Udowodniliśmy, że możliwy jest dobry druk w niskim nakładzie i dobrej cenie. Potrafiliśmy nawet tablicę wielkości bilbordu wykleić z wydruków A3 na folii samoprzylepnej tak, że wytrzymała kilka lat :)

Lata 2005-2008 były wspaniałe - drukowaliśmy bardzo dużo. Kupiliśmy dwie nowe maszyny produkcyjne: kolorową i czarno białą, zatrudniliśmy nowych pracowników i ostro przyspieszyliśmy! Do czasu jak się okazało, gdyż wpadliśmy w poślizg. Przyszedł kryzys, sprzedaż spadła, a raty naszych walutowych (niestety) leasingów poszybowały w górę. Co tu dużo mówić, zderzyliśmy się ze ścianą, ale przeżyliśmy.

Przez kilka następnych lat lizaliśmy rany, ale się nie poddaliśmy. W końcu robiliśmy to co lubimy i to na czym się dobrze znamy. Drukowane przez nas materiały bronią się same, nie wspominając o efektach pracach naszej introligatorni! Sprzedaż zaczęła rosnąć, a toksyczne leasingi udało się spłacić. Dużo się nauczyliśmy.

Od tego czasu wiemy, że nasza praca przynosi efekty. Jesteśmy rzemieślnikami w dobrym tego słowa znaczeniu. Stanowimy zgrany i doświadczony zespół, który stopniowo się powiększa. Mamy nowoczesny park maszynowy, który rozważnie powiększamy. Patrzymy w przyszłość z optymizmem.

Zapraszamy - przyłącz się do grupy naszych Klientów.

 

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.
ul. M. Skłodowskiej-Curie 41, 87-100 Toruń
KRS 0000131378, Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydz, Gosp. KRS
NIP 879-017-96-11, wysokość wpłaconego kapitału 110.000 zł

 

Jesteśmy członkiem toruńskiej Izby Przemysłowo Handlowej